Betbaba Tombala

Betbaba tombala heyecanına katılarak sizler de her çekilişteki heyecanı yaşamak ister misiniz? Popüler oyun türleri arasında yer alan tombala Türkiye’de de çok sevildiği için Betbaba tarafından Türk oyunculara özel olarak oynatılıyor. Özellikle yılbaşı akşamlarında en çok oynanan ve vazgeçilemeyen oyun türlerinden birisi olan tombala hem zaman geçirilmesini hem de büyük heyecanlar yaşanılmasını sağlıyor. Ancak arkadaşlarınız ve aileniz arasında oynadığınız oyunlarda Betbaba tombala oyunları arasında tek bir fark bulunuyor. Orada oyunu eğlence için oynuyorken burada kazanmanın heyecanına da kapılacaksınız ve kartları her turda satın alarak masaların başında ayrılmak istemeyeceksiniz.

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://bit.ly/babawork2″ title=”Betbaba’ya Giriş Yapmak İçin Tıkla!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”noreferrer noopener”]

Betbaba Tombala Lobisi

Betbaba tombala lobisini özel olarak tasarlamıştır. Farklı sunucular tarafından sunulan oyunlara kart satın alarak katılım gösterebiliyorsunuz. Canlı oyunlar özellikle krupiyelerin sunmasından dolayı büyük heyecana sahne oluyor. Eğer üye olmayı düşünüyorsanız aşağıda yer alan linkler üzerinden hesabınızı açabilirsiniz. Bu linklerden üye olunca özel bonuslardan da faydalanabileceksiniz. Üye olduktan sonra yatırımlarınızı tamamlayın ve hemen bonus alarak tombala oynamaya başlayın. Daha yüksek bakiyeler ile tombala keyfini yaşayabileceksiniz. Ayrıca lobilere özel bonus içerikleri de yer alıyor. Belirli dönemlerde tombala oyunlarını oynarken 5 kart satın aldığınız zaman 1 kart sistem tarafından sizlere hediye ediliyor.

Tombala Nasıl Oynanır?

Keyifli tombala oyunlarını oynamak için masalara girdiğiniz zaman kart satın almanız gerekiyor. Kartların belirli miktarları oluyor. Eğer 3 TL’lik kart satın alırsanız kazancınız o çarpana göre hesaplanıyor. Ancak 25 TL’lik kart alarak kazancınızı da yükseltebilirsiniz. Oyun başladıktan sonra krupiye otomatik olarak fanustan bir top çekiyor ve çekilen her topu şeffaf bir şekilde görebiliyorsunuz. Eğer bu sayı kartınızda var ise sistem tarafından otomatik olarak işaretleniyor. Eğer ki bir sırayı ilk olarak siz tamamlarsanız 1. Çinkoyu yaparsınız ve ödülü alırsınız. İkinci sırayı ilk olarak tamamlarsanız 2. Çinko ödülü alırsınız. Tüm kart üzerindeki sayılar ilk olarak sizin kartınızda bulunuyorsa bu sefer tombala yapacak ve büyük ikramiyeyi yapacaksınız. Tombalada ek ve büyük ödemeler de yer alıyor. Eğer ilk 5 top ya da ilk 15 topta çinko yaparsanız daha büyük kazanç elde edersiniz. Ya da tüm çinkolar ve tombala siz tarafınızdan yapılırsa tulum ikramiyesi kazanırsınız. Betbaba tombala heyecanını yaşamak için hemen aşağıdaki linkten siteye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir